Chcete aby Váš výsledný výstup v reklame znel čo najlepšie? Vďaka masteringu zvukových nahrávok viete o mnoho viac zaujať, než, keď je to neupravené, zašumené a nevýrazné.

Ponúkame Vám mastering zvukových nahrávok na profesionálnej úrovni s citom pre detail. Spolu dokážeme z Vašej, alebo nami dodanej voice over služby vytvoriť kus umeleckého diela, ktoré môže pomôcť divákovi sa viac zamerať na produkt. Našim cieľom vďaka zvukovej úprave ostáva samozrejme aj udržateľnosť publika pri vašom reklamnom videu či spote. 

Mastering zvukových nahrávok
Na náš profesionálny mastering sa môžete spoľahnúť

Prečo si vybrať mastering u nás?

Mastering zvuku Vám môže pomôcť zlepšiť celkovú kvalitu zvuku nahrávky, zabezpečiť jej konzistenciu na rôznych zariadeniach a reprodukčných systémoch a dodať jej profesionálny vzhľad.

Pokiaľ si s Vašim zvukom neviete rady, tak stavte na nás a my Vám s ním radi poradíme. V prípade, ak sa neviete rozhodnúť, že či je to pre Vás podstatné, tak si prečítajte náš blog, kde sa viac o výhodách masteringu dočítate.

Sledujte nás na Instagrame a Facebooku kde Vám neuniknú žiadne naše novinky, zaujímavé fotky a v neposlednom rade súťaže!