Site icon Reklamný hlas – voice over, hlas do vašej reklamy, spotu

Služby

Jigsaw puzzle with missing piece. Missing puzzle pieces

Pretvárame Vaše predstavy do skutočného sveta inak, než ostatní. Sme mladí, precízny a rýchlo dodávajúci team ľudí. Napíšte nám, čo potrebujete a my Vám to veľmi radi vytvoríme.

Hlas pre Vás

Voice over

Prečo potrebujete do videa Voice Over? Voice Over oživí vaše video, pridá mu šmrnc a šarm. Voice Over dokáže z Vášho neobyčajného videa vytvoriť kus umeleckého diela, ktoré môže pomôcť počúvateľovi sa viac zamerať na produkt a dokáže zostať dlhšie pri Vašom videu.

V našej databáze sa nachádza mnoho mladých, ale aj starších nielen hercov, ale aj moderátorov, ktorí Vám nahrajú hlas podľa Vašej požiadavky. 

V akomkoľvek prípade si môžete vybrať „herca“ – v hlasovej banke a následne nám zaslať Vašu požiadavku. Viac detailov si vieme počas priebehu nahrávania doladiť.

Reklamný spot 

Čo je to reklamný spot?

Je to spôsob ako viete povedať Váš príbeh kreatívnym spôsobom. Vytvoríme video, ktoré nielenže pozdvihne image Vašej značky, ale zvýši aj sebavedomie Vašej značky. Animované videá, ako aj neanimované videá dokážu zmeniť Váš produkt na príťažlivý kús letného ovocia, ktoré každý chce a potrebuje. 

Nechajte si vytvoriť reklamný spot presne na mieru.

Moderátori

Prejdite si našu databázu známych, ale aj neznámych moderátorov / hercov. Verte, že každý  má niečo do seba a má Vám čo ponúknuť. Ak Vás niektorý zaujal, neváhajte nás kontaktovať.


Sledujte nás na Instagrame a Facebooku kde Vám neuniknú žiadne naše novinky, zaujímavé fotky a v neposlednom rade súťaže!

Exit mobile version